GOSPELL GP306A-480-135 Power AC Adapter 48V 1.35A 65W GOSPELL48V1.35A65W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewGOSPELL48V1.35A65W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1.5A Max
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.35A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :240g
  • Package:
    1 x GOSPELL48V1.35A65W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter