GODEX 215-300038-012 Power AC Adapter 24V 2.5A 60W GODEX24V2.5A60W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewGODEX24V2.5A60W-5.5x2.5mm
  • InPut:AC100-240V 1.6A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :290g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x GODEX24V2.5A60W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [GODEX 215-300038-012 Power AC Ad]
    • 9444 Units in Stock
    GODEX 215-300038-012 Power AC Adapter 24V 2.5A 60W GODEX24V2.5A60W-5.5x2.5mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the GODEX 215-300038-012 Power AC Adapter 24V 2.5A 60W GODEX24V2.5A60W-5.5x2.5mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the GODEX 215-300038-012 Power AC Adapter 24V 2.5A 60W GODEX24V2.5A60W-5.5x2.5mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.