GIGABYTE SABRE PRO 15 Power AC Adapter 19.5V 11.8A 230W CHICONY19.5V11.8A230W-5.5x2.5mm-
Qty.
GIGABYTE SABRE PRO 15 Power AC Adapter 19.5V 11.8A 230W CHICONY19.5V11.8A230W-5.5x2.5mm-small
  • Item Name:NewCHICONY19.5V11.8A230W-5.5x2.5mm-small
  • InPut:AC100-240V 3.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.8A
  • Adapter Power: 230W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :700g
  • Dimension( L x W x H ):154.5 x 75.1 x 30.2mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19.5V11.8A230W-5.5x2.5mm-small Laptop AC Adapter