GIGABYTE P34 Power AC Adapter 19V 7.9A 150W RAZER19V7.9A150W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewRAZER19V7.9A150W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~2A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.9A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :325g
  • Dimension( L x W x H ):149.22 x 60 x 22.19mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Genuine Razer ac adapter remove from computer. Used with Very Good function.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RAZER19V7.9A150W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter