GIGABYTE P17FR5 Power AC Adapter 19V 6.32A 120W ASUS19V6.32A120W-5.5X2.5mm-Slim-PA
Qty.
  • Item Name:NewASUS19V6.32A120W-5.5X2.5mm-Slim-PA
  • InPut:100-240V~50-60Hz 2.0A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :471g
  • Dimension( L x W x H ):160.30 x 76.80 x 26.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:TIP SIZE 5.5*2.5MM, NO PIN INSIDE