GIGABYTE BRIX BXBT1900 Power AC Adapter 12V 2.5A 30W APD12V2.5A30W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewAPD12V2.5A30W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~,50-60Hz 0.8A Max
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :167g
  • Dimension( L x W x H ):75.60 x 49.40 x 36.60mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x APD12V2.5A30W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter