GIGABYTE BRIX 4770 Power AC Adapter 19V 7.1A 135W FSP19V7.1A135W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V7.1A135W-5.5x2.5mm
  • InPut:100~240V~2.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.1A
  • Adapter Power: 135W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :653g
  • Dimension( L x W x H ):170.16 x 71.78 x 40mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19V7.1A135W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter