GIGABYTE AORUS 17X Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W DELTA19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240V 4.4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 16.9A
  • Adapter Power: 330W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :1320g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:The external diameter of the interface is 7.4mm, Please measure the size of your original adapter connector before purchasing this adapter.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter