Genuine Tablet Charger for HTC FLYER P510E P510 P512E EADP-15ZB
Qty.
  • Item Number:NewDELTA9V1.67A15W-HTC-US-W
  • InPut):100-240V~0.6A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 9V
  • Adapter Output Current: 1.67A
  • Adapter Power: 15W
  • Adapter Tip Note: FOR HTC
  • Weight( Adapter only ) :115g
  • Dimension( L x W x H ):72.00 x 42.30 x 28.10mm