Genuine Polycom FSP025-DINANS AC Adapter 48V 0.52A 25W For Video Conference System
Qty.
  • Item Number:NewPOLYCOM48V0.52A25W-5.5x2.5mm
  • InPut):100-240V 0.9A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 0.52A
  • Adapter Power: 25W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm