Genuine Monitor Power Huntkey 19V 3.42A 65W HKA06519034-6C HKA06519034-8C HKA065190346C
Qty.
Genuine Monitor Power Huntkey 19V 3.42A 65W HKA06519034-6C HKA06519034-8C HKA065190346C Adapter
  • Item Number:NewHUNTKEY19V3.42A65W-5.5x2.1mm
  • InPut):100-240V~,1.5A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :230g
  • Dimension( L x W x H ):107.70 x 46.80 x 28.40mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    Fit Machine Model:
    • Model:
      [Genuine Monitor Power Huntkey 19]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine Monitor Power Huntkey 19V 3.42A 65W HKA06519034-6C HKA06519034-8C HKA065190346C Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine Monitor Power Huntkey 19V 3.42A 65W HKA06519034-6C HKA06519034-8C HKA065190346C adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine Monitor Power Huntkey 19V 3.42A 65W HKA06519034-6C HKA06519034-8C HKA065190346C AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.