Genuine LG 34-Inch Ultra Wide QHD Monitor LED Adapter LCAP31 19V 7.37A 140W ADS-150KL-19
Qty.
Genuine LG 34-Inch Ultra Wide QHD Monitor LED Adapter LCAP31 19V 7.37A 140W ADS-150KL-19N-3 190140E