Genuine CISCO 640-47010 ac adapter MA-PWR-90WAC 54V 1.67A 90W For MERAKI MX65
Qty.
  • Item Number:NewCISCO54V1.67A90W-6.3x3.0mm
  • InPut):100-240V~2A 50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 1.67A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 6.3 x 3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :455g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    640-47010 AC Adapter, MA-PWR-90WAC AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    Cisco
    CISCO: MERAKI MX65, MX65W, MERAKI MX65W.
    • Model:
      [Genuine CISCO 640-47010 ac adapt]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine CISCO 640-47010 ac adapter MA-PWR-90WAC 54V 1.67A 90W For MERAKI MX65 Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine CISCO 640-47010 ac adapter MA-PWR-90WAC 54V 1.67A 90W For MERAKI MX65 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine CISCO 640-47010 ac adapter MA-PWR-90WAC 54V 1.67A 90W For MERAKI MX65 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.