Genuine Chicony 19.5v 7.7A Ac Adapter power supply A14-150P1A
Qty.
  • Item Number:NewCHICONY19.5V7.7A150W-5.5x2.5mm
  • InPut):100-240V-2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 7.7A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm