Genuine AULT Korea Corp. MEDICAL Power Supply MW24KA4665F22 24V 6.25A 150W Ac Adapter
Qty.
  • Item Number:NewMEDICAL24V6.25A150W-5.5x2.5mm
  • InPut):100-240V 50/60Hz~2A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 6.25A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :500g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    KA2400F06 AC Adapter, KA2423F51 AC Adapter, MW24KA4665F22 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    Foreseeson
    FORESEESON: FS-L2601D.
    • Model:
      [Genuine AULT Korea Corp. MEDICAL]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine AULT Korea Corp. MEDICAL Power Supply MW24KA4665F22 24V 6.25A 150W Ac Adapter Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine AULT Korea Corp. MEDICAL Power Supply MW24KA4665F22 24V 6.25A 150W Ac Adapter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine AULT Korea Corp. MEDICAL Power Supply MW24KA4665F22 24V 6.25A 150W Ac Adapter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.