Genuine 0405B20220 Power Supply AC Adapter for ALIENWARE M7700 Clevo D-9T D-900 D900F Po
Qty.
Genuine 0405B20220 Power Supply AC Adapter for ALIENWARE M7700 Clevo D-9T D-900 D900F Power
  • Item Number:NewLS20V11A220W-4PIN
  • InPut):100-240V~,50-60Hz,3A
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 11A
  • Adapter Power: 220W
  • Adapter Tip Note: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :1185g
  • Dimension( L x W x H ):201.70 x 83.50 x 48.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Genuine LiShin Adapter, not new,with good funtion, compatible with Liteon 20V 11A Adapter