FUJITSU-SIEMENS Lifebook A4187 Power AC Adapter 20V 3.25A 65W LISHIN20V3.25A65W-5.5x2.5m
Qty.
FUJITSU-SIEMENS Lifebook A4187 Power AC Adapter 20V 3.25A 65W LISHIN20V3.25A65W-5.5x2.5mm
  • Item Name:NewLISHIN20V3.25A65W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~,50-60Hz 1.7A(1,7A)
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 3.25A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :202g
  • Dimension( L x W x H ):113.00 x 48.70 x 31.60mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:This Adapter can be used for LCD,LED, TV, Monitor
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LISHIN20V3.25A65W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter