FSP LT3117 Power AC Adapter 19V 2.1A 40W FSP19V2.1A40W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V2.1A40W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240Vac,1.5A(1,5A)50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :151g
  • Dimension( L x W x H ):86.00 x 36.10 x 26.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19V2.1A40W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter