FSP H00000588 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W FSP24V3.75A90W-4Pin
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V3.75A90W-4Pin
  • InPut:100-240V~1.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 pin