FSP FSP270-RBAN3 Power AC Adapter 19V 14.21A 270W FSP19V14.21A270W-4Hole-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V14.21A270W-4Hole-SZXF
  • InPut:AC100-240V 3.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 14.21A
  • Adapter Power: 270W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 holes
  • Weight( Adapter only ) :1160g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note: Appearance New Grade > 95% ( Brand New = 100% ). Function is ok.