FSP FSP180-AWAN3 Power AC Adapter 54V 3.34A 180W FSP54V3.34A180W-6.5x4.4mm-thin
Qty.
  • Item Name:NewFSP54V3.34A180W-6.5x4.4mm-thin
  • InPut:100-240V~2.3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 3.34A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :390g
  • Dimension( L x W x H ):151.90 x 75.80 x 25.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP54V3.34A180W-6.5x4.4mm-thin Laptop AC Adapter