FSP FSP150-ABB Power AC Adapter 24V 5A 120W FSP24V5A120W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V5A120W-4PIN
  • InPut:100-240~,2A,5-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :605g
  • Dimension( L x W x H ):173.80 x 65.00 x 36.80mm