FSP FSP120AWAN2 Power AC Adapter 54V 2.22A 120W FSP54V2.22A120W-2PIN
Qty.
  • Item Name:NewFSP54V2.22A120W-2PIN
  • InPut:100-240~1.8A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 2.22A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Mote: 2pin Special
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP54V2.22A120W-2PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [FSP FSP120AWAN2 Power AC Adapter]
    • 9444 Units in Stock
    FSP FSP120AWAN2 Power AC Adapter 54V 2.22A 120W FSP54V2.22A120W-2PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP FSP120AWAN2 Power AC Adapter 54V 2.22A 120W FSP54V2.22A120W-2PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP FSP120AWAN2 Power AC Adapter 54V 2.22A 120W FSP54V2.22A120W-2PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.