FSP FSP100-AIBR3 Power AC Adapter 20V 5A 100W FSP20V5A100W-Type-C
Qty.
  • Item Name:NewFSP20V5A100W-Type-C
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1.4A
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 100W
  • Adapter Tip Mote: Type C
  • Weight( Adapter only ) :330g
  • Dimension( L x W x H ):140.70 x 65.10 x 25.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Out Put: 5V/3A, 9V/3A, 12v/3A, 15v/3A, 20v/5.0A 100W Max