FSP FSP FSP150-AAAN1 Power AC Adapter 24V 6.25A 150W FSP24V6.25A150W-4PIN-OEM
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V6.25A150W-4PIN-OEM
  • InPut:100-240V 50/60Hz~3A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 6.25A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: 4PIN
  • Weight( Adapter only ) :625g
  • Dimension( L x W x H ):171.35 x 71.77 x 41.30mm