FSP 90CF8570010 Power AC Adapter 12V 3A 36W FSP12V3A36W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V3A36W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1.0A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 36W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :275g
  • Dimension( L x W x H ):109.90 x 61.78 x 31.55mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP12V3A36W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter