FSP 54V 2.22A AC/DC Adapter FSP54V2.22A120W-6.4X4.4mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP54V2.22A120W-6.4X4.4mm
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 2.22A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 6.4 x 4.4mm
  • Adapter Tip Note: 1 Pin in center
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP54V2.22A120W-6.4X4.4mm Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    FSP120-AWAN2 AC Adapter,
    • Model:
      [FSP 54V 2.22A AC/DC Adapter FSP]
    • 9444 Units in Stock
    FSP 54V 2.22A AC/DC Adapter FSP54V2.22A120W-6.4X4.4mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP 54V 2.22A AC/DC Adapter FSP54V2.22A120W-6.4X4.4mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP 54V 2.22A AC/DC Adapter FSP54V2.22A120W-6.4X4.4mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.