FSP 48V 2.08A AC/DC Adapter FSP48V2.08A100W-2holes
Qty.
  • Item Name:NewFSP48V2.08A100W-2holes
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 2.08A
  • Adapter Power: 100W
  • Adapter Tip Note: Molex 2 Pin