FSP 40063261 Power AC Adapter 19V 2.37A 45W FSP19V2.37A45W-3.5x1.35mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V2.37A45W-3.5x1.35mm
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.37A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 3.5 x 1.35mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19V2.37A45W-3.5x1.35mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    40063261 AC Adapter, FSP045-REBN2 AC Adapter,
    • Model:
      [FSP 40063261 Power AC Adapter 19]
    • 9444 Units in Stock
    FSP 40063261 Power AC Adapter 19V 2.37A 45W FSP19V2.37A45W-3.5x1.35mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP 40063261 Power AC Adapter 19V 2.37A 45W FSP19V2.37A45W-3.5x1.35mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP 40063261 Power AC Adapter 19V 2.37A 45W FSP19V2.37A45W-3.5x1.35mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.