FSP 24V 7.5A AC/DC Adapter FSP24V7.5A180W-4PIN-ZZYF-OEM
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V7.5A180W-4PIN-ZZYF-OEM
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 7.5A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Tip Note: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :740g
  • Dimension( L x W x H ):169.70 x 84.50 x 40.50mm