FSP 1AV4U11B30100 Power AC Adapter 12V 5A 60W FSP12V5A60W-4PIN-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V5A60W-4PIN-SZXF
  • InPut:100-240V~1.6A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Weight( Adapter only ) :345g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:P1,P2= 12V, P3,P4=GND