FLEX 341-0703-01 Power AC Adapter 12V 9A 108W FLEX12V9A108W-Molex-6Pin-Thick
Qty.
  • Item Name:NewFLEX12V9A108W-Molex-6Pin-Thick
  • InPut:AC100-240V 3.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 9A
  • Adapter Power: 108W
  • Adapter Tip Mote: Molex 6 Pins
  • Weight( Adapter only ) :1110g
  • Dimension( L x W x H ):200.10 x 99.80 x 36.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Out Put 12v 9A, -53.5v 2.3A. Good Working. Appearance New Grade > 96%. ( Brand New = 100% )