EPSON M159D Power AC Adapter 24V 2A 48W EPSON24V2A48W-3Pins
Qty.
  • Item Name:NewEPSON24V2A48W-3Pins
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1.3A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 48W
  • Adapter Tip Mote: Round with 3 Pins
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Apperance New Grade > 96%.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x EPSON24V2A48W-3Pins Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    HH159B AC Adapter, M159A AC Adapter, M159D AC Adapter, M159F AC Adapter, PS-180 AC Adapter,
    • Model:
      [EPSON M159D Power AC Adapter 24V]
    • 9444 Units in Stock
    EPSON M159D Power AC Adapter 24V 2A 48W EPSON24V2A48W-3Pins Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the EPSON M159D Power AC Adapter 24V 2A 48W EPSON24V2A48W-3Pins adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the EPSON M159D Power AC Adapter 24V 2A 48W EPSON24V2A48W-3Pins AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.