EPSON HH159B Power AC Adapter 24V 2.1A 50W EPSON24V2.1A50W-3Pins
Qty.
  • Item Name:NewEPSON24V2.1A50W-3Pins
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1.3A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 50W
  • Adapter Tip Mote: Round with 3 Pins
  • Weight( Adapter only ) :400g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x EPSON24V2.1A50W-3Pins Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [EPSON HH159B Power AC Adapter 24]
    • 9444 Units in Stock
    EPSON HH159B Power AC Adapter 24V 2.1A 50W EPSON24V2.1A50W-3Pins Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the EPSON HH159B Power AC Adapter 24V 2.1A 50W EPSON24V2.1A50W-3Pins adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the EPSON HH159B Power AC Adapter 24V 2.1A 50W EPSON24V2.1A50W-3Pins AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.