EDAC 12V 5A AC/DC Adapter EDAC12V5A60W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewEDAC12V5A60W-4PIN
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Note: 4 Pin