DMTECH LQ-W17XTS TV Power AC Adapter 12V 6A 72W JEWEL12V6A72W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewJEWEL12V6A72W-4PIN
  • InPut:100-240~2.0A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 6A
  • Adapter Power: 72W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin