Delta TADP-150AB A 497-0466461 For NCR 76XX Series Power Adapter 24V 6.25A
Qty.
  • Item Number:NewDELTA24V6.25A150W-4PIN
  • InPut):100-240V~2.2A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 6.25A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Note: 4Pin
  • Weight( Adapter only ) :800g
  • Dimension( L x W x H ):179.60 x 84.50 x 40.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Left: 24V, Right GND
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    Fit Machine Model:
    Kogan
    KOGAN: KALED27MONB LCD MONITOR,
    The power ac adapter may be used on the following models ( Customer offered ):
    Ncr 76xx, Xr5
    • Model:
      [Delta TADP-150AB A 497-0466461 F]
    • 8921 Units in Stock
    Delta TADP-150AB A 497-0466461 For NCR 76XX Series Power Adapter 24V 6.25A Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Delta TADP-150AB A 497-0466461 For NCR 76XX Series Power Adapter 24V 6.25A adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Delta TADP-150AB A 497-0466461 For NCR 76XX Series Power Adapter 24V 6.25A AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.