DELTA EADP-72AB A Power AC Adapter 12V 6A 72W DELTA12V6A72W-5.5x2.5mm-US
Qty.
  • Item Name:NewDELTA12V6A72W-5.5x2.5mm-US
  • InPut:100-240V~1.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 6A
  • Adapter Power: 72W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA12V6A72W-5.5x2.5mm-US Laptop AC Adapter