DELTA EADP-120GRA Power AC Adapter 12V 10A 120W DELTA12V10A120W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA12V10A120W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50/60Hz~ 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 10A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :590g
  • Dimension( L x W x H ):169.60 x 73.20 x 38.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Compatible with Sony 12V 10A 120W adapter
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA12V10A120W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter