DELTA DPS-180AB-5A Power AC Adapter 24V 7.5A 180W FSP24V7.5A180W-4PIN-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V7.5A180W-4PIN-SZXF
  • InPut:100-240V~2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 7.5A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Tip Mote: 4Pin
  • Weight( Adapter only ) :850g
  • Dimension( L x W x H ):170.10 x 85.10 x 41.40mm