DELTA DPS-150AB-13A Power AC Adapter 54V 2.78A 150W DELTA54V2.78A150W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA54V2.78A150W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz 3A Max
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 2.78A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :670g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Apperance new grade is about 96%. Modified Interface. Less Than 10 Pics In Stock.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA54V2.78A150W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter