DELTA ADP-65VH B Power AC Adapter 19V 3.42A 65W DELTA19V3.42A65W-5.5x2.5mm-small
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V3.42A65W-5.5x2.5mm-small
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Dimension( L x W x H ):95x46x26mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19V3.42A65W-5.5x2.5mm-small Laptop AC Adapter