DELTA ADP-30VH A Power AC Adapter 19V 1.58A 30W FUJITSU19V1.58W30W-DTHK-US
Qty.
  • Item Name:NewFUJITSU19V1.58W30W-DTHK-US
  • InPut:100-240V~1.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 1.58A
  • Adapter Power: 30W