DELTA ADP-10SB REV.H Power AC Adapter 5V 2A 10W DELTA5V2A10W-5.5x3.0mm-type-B
Qty.
  • Item Name:NewDELTA5V2A10W-5.5x3.0mm-type-B
  • InPut:100-240V~0.4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 10W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :144g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:The diameter of the outer plastic hole is 3.0mm, The inner metal hole diameter is 2.1mm, Actually can be used for 5.5x2.1mm tip.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA5V2A10W-5.5x3.0mm-type-B Laptop AC Adapter