DELTA 91.49V28.002 Power AC Adapter 19V 7.1A 135W DELTA19V7.1A135W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V7.1A135W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~2.4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.1A
  • Adapter Power: 135W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :570g
  • Dimension( L x W x H ):169.60 x 66.70 x 40.00mmmm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19V7.1A135W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter