DELTA 397803-001 Power AC Adapter 19V 7.1A 135W DELTA19V7.1A135W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V7.1A135W-7.4x5.0mm
  • InPut:100~240V~2.4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.1A
  • Adapter Power: 135W
  • Adapter Plug Size: 7.4x5.0mm
  • Weight( Adapter only ) :480g
  • Dimension( L x W x H ):170.10 x 65.50 x 37.90mmmm
  • Package:
    1 x DELTA19V7.1A135W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter