DELTA 19V 6.32A AC/DC Adapter DELTA19V6.32A120W-5.5x2.5mm-hole
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V6.32A120W-5.5x2.5mm-hole
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19V6.32A120W-5.5x2.5mm-hole Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [DELTA 19V 6.32A AC/DC Adapter D]
    • 9444 Units in Stock
    DELTA 19V 6.32A AC/DC Adapter DELTA19V6.32A120W-5.5x2.5mm-hole Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the DELTA 19V 6.32A AC/DC Adapter DELTA19V6.32A120W-5.5x2.5mm-hole adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the DELTA 19V 6.32A AC/DC Adapter DELTA19V6.32A120W-5.5x2.5mm-hole AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.