DELTA 19INCH MONITOR Power AC Adapter 12V 4A 48W DELTA12V4A48W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA12V4A48W-5.5x2.5mm
  • InPut:100~240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 4A
  • Adapter Power: 48W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :194g
  • Dimension( L x W x H ):118.20 x 59.00 x 35.60mm
  • Package:
    1 x DELTA12V4A48W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter