DELTA 10W ADP-10UB ADP-10SB REV.H EADP-10AB A EADP-10CB A AC Adapter
Qty.
  • Item Number:NewDELTA5V2A10W-5.5x2.5mm
  • InPut):100-240V~0.4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 10W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :144g
  • Dimension( L x W x H ):85.20 x 49.90 x 31.90mm