DAJING LCD TV Power AC Adapter 12V 3.3A 40W DAJING12V3.3A40W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewDAJING12V3.3A40W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240VAC 1.0A47-63Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3.3A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :176g
  • Dimension( L x W x H ):54.00 x 54.30 x 32.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DAJING12V3.3A40W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter